Statistiky registrací vozidel - Rok 2017
Filtrováno pro kategorii: Středně těžké nákladní auto (N2)
Zrušit filtr
Filtrováno pro: Pouze nová vozidla
Celkem vozidel
1 276
Počet značek
119
Statistika podle měsíců
| Měsíc | Nové | Ojeté | Celkem | % z celého roku | |
|---|---|---|---|---|---|
| Leden | 73 | 0 | 73 |
5.7%
|
Detail |
| Únor | 75 | 0 | 75 |
5.9%
|
Detail |
| Březen | 103 | 0 | 103 |
8.1%
|
Detail |
| Duben | 94 | 0 | 94 |
7.4%
|
Detail |
| Květen | 98 | 0 | 98 |
7.7%
|
Detail |
| Červen | 162 | 0 | 162 |
12.7%
|
Detail |
| Červenec | 78 | 0 | 78 |
6.1%
|
Detail |
| Srpen | 65 | 0 | 65 |
5.1%
|
Detail |
| Září | 83 | 0 | 83 |
6.5%
|
Detail |
| Říjen | 129 | 0 | 129 |
10.1%
|
Detail |
| Listopad | 150 | 0 | 150 |
11.8%
|
Detail |
| Prosinec | 166 | 0 | 166 |
13%
|
Detail |
Nejprodávanější modely
| # | Značka | Model | Nové | Ojeté | Celkem | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TGL | MAN TGL 70AAB N1401ZAAA L.2007.46.011 | 31 (100%) | 0 (0%) | 31 | |
| 2 | 65C15 | IVECO 65C15 SG6LA2BL76A IR11C1C IS70C | 30 (100%) | 0 (0%) | 30 | |
| 3 | 60C18 | IVECO 60C18 TG6JA2FH76A IP11C1C IS70C | 29 (100%) | 0 (0%) | 29 | |
| 4 | 70C18 | IVECO 70C18 TG7MA2BH76A IU11C1C IS70C | 26 (100%) | 0 (0%) | 26 | |
| 5 | LF 230 FA | DAF LF 230 FA ESR119AZZZ AE119ZD6ZZ L | 24 (100%) | 0 (0%) | 24 | |
| 6 | LF 180 FA | DAF LF 180 FA ESR119AZZZ AE119ZD4ZZ L | 20 (100%) | 0 (0%) | 20 | |
| 7 | TGL | MAN TGL 70AAD N1501ZBBB L.2007.46.011 | 18 (100%) | 0 (0%) | 18 | |
| 8 | 120E | IVECO 120E 2IK10A6AM2 ICAJ114Y IG120E | 16 (100%) | 0 (0%) | 16 | |
| 9 | 120EL | IVECO 120EL 2KL10ACAP2 IC9J115R IG120 | 16 (100%) | 0 (0%) | 16 | |
| 10 | 70C18 | IVECO 70C18 VF7MA2BH76E IU11C1C IS70C | 15 (100%) | 0 (0%) | 15 | |
| 11 | 75E | IVECO 75E 2BC10ACAM2 IC3C114X IG80EL2 | 15 (100%) | 0 (0%) | 15 | |
| 12 | LF 260 FA | DAF LF 260 FA ESR119HZZZ AE119ZD6ZZ L | 15 (100%) | 0 (0%) | 15 | |
| 13 | 90E | IVECO 90E 2CF10ACAM2 IC6F114Y IG100E2 | 15 (100%) | 0 (0%) | 15 | |
| 14 | TGL | MAN TGL 70AAB N1401ZAAA* L.2007.46.01 | 14 (100%) | 0 (0%) | 14 | |
| 15 | 70C18 | IVECO 70C18 TG7MA2BH76 IU11C1C IS70CI | 14 (100%) | 0 (0%) | 14 | |
| 16 | TGL | MAN TGL 70AAD N0501ZBBB* L.2007.46.01 | 13 (100%) | 0 (0%) | 13 | |
| 17 | LF 180 FA | DAF LF 180 FA EX2749AZZZ AE749ZD4ZZ L | 11 (100%) | 0 (0%) | 11 | |
| 18 | 65C18 | IVECO 65C18 TG6LA2BH76A IR11C1C IS70C | 10 (100%) | 0 (0%) | 10 | |
| 19 | TGL | MAN TGL 70AAD N1501ZBBB* L.2007.46.01 | 10 (100%) | 0 (0%) | 10 | |
| 20 | TGL | MAN TGL 70AAD N0501ZBBB L.2007.46.011 | 10 (100%) | 0 (0%) | 10 | |
| 21 | 100E | IVECO 100E 2DG10A6AM2 IC7G114Y IG100E | 9 (100%) | 0 (0%) | 9 | |
| 22 | TGL | MAN TGL 70AAB N0401ZAAB* L.2007.46.01 | 8 (100%) | 0 (0%) | 8 | |
| 23 | 100E | IVECO 100E 2DG10ACAM2 IC7G114Y IG100E | 8 (100%) | 0 (0%) | 8 | |
| 24 | TGL | MAN TGL 70ACD N1501ZBBB* L.2007.46.01 | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 | |
| 25 | D | RENAULT D NMHL71644* UGZ42B MDA2C | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 |
Registrace vozidel v roce 2017
Na této stránce najdete detailní statistiky registrací vozidel v České republice za rok 2017. Data pocházejí z oficiálních statistik Ministerstva dopravy České republiky.
V roce 2017 bylo registrováno celkem 1 276 vozidel, z toho 1 276 nových a 0 ojetých.
Nejčastěji registrovanou značkou v roce 2017 byla TGL s 222 vozidly.
Nejvíce vozidel bylo registrováno v měsíci Prosinec, kdy bylo zaregistrováno 166 vozidel.