Statistiky registrací vozidel - Rok 2017
Filtrováno pro kategorii: Těžké nákladní auto (N3)
Zrušit filtr
Filtrováno pro: Pouze ojetá vozidla
Celkem vozidel
1 833
Počet značek
834
Statistika podle měsíců
| Měsíc | Nové | Ojeté | Celkem | % z celého roku | |
|---|---|---|---|---|---|
| Leden | 0 | 125 | 125 |
6.8%
|
Detail |
| Únor | 0 | 169 | 169 |
9.2%
|
Detail |
| Březen | 0 | 196 | 196 |
10.7%
|
Detail |
| Duben | 0 | 131 | 131 |
7.1%
|
Detail |
| Květen | 0 | 176 | 176 |
9.6%
|
Detail |
| Červen | 0 | 179 | 179 |
9.8%
|
Detail |
| Červenec | 0 | 126 | 126 |
6.9%
|
Detail |
| Srpen | 0 | 116 | 116 |
6.3%
|
Detail |
| Září | 0 | 122 | 122 |
6.7%
|
Detail |
| Říjen | 0 | 185 | 185 |
10.1%
|
Detail |
| Listopad | 0 | 177 | 177 |
9.7%
|
Detail |
| Prosinec | 0 | 131 | 131 |
7.1%
|
Detail |
Nejprodávanější modely
| # | Značka | Model | Nové | Ojeté | Celkem | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ACTROS | MERCEDES-BENZ ACTROS A060C1GED* KSDM2 | 0 (0%) | 17 (100%) | 17 | |
| 2 | XF-E6/460FT | DAF XF-E6/460FT 4X2E H4EN3 | 0 (0%) | 15 (100%) | 15 | |
| 3 | TGX 18.400 4X2 BLS | MAN TGX 18.400 4X2 BLS 06X JC TGA-2 | 0 (0%) | 12 (100%) | 12 | |
| 4 | P410 | SCANIA P410 N321 | 0 (0%) | 11 (100%) | 11 | |
| 5 | ACTROS 1832 LSNRA | MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 LSNRA 934.0 | 0 (0%) | 10 (100%) | 10 | |
| 6 | TGS 18.400 4X2 BLS | MAN TGS 18.400 4X2 BLS TGS | 0 (0%) | 10 (100%) | 10 | |
| 7 | TGX | MAN TGX H2ACB 13X04ZBBA L.2007.46.001 | 0 (0%) | 7 (100%) | 7 | |
| 8 | TGX 18.400 4X2 LLS-U | MAN TGX 18.400 4X2 LLS-U 13X JC TGA-2 | 0 (0%) | 7 (100%) | 7 | |
| 9 | ACTROS 1844 LS | MERCEDES-BENZ ACTROS 1844 LS 934.06 | 0 (0%) | 6 (100%) | 6 | |
| 10 | XF-E6/460FT | DAF XF-E6/460FT 4X2E | 0 (0%) | 6 (100%) | 6 | |
| 11 | FH | VOLVO FH N5RR3N675 C3XA4F 24A3C | 0 (0%) | 6 (100%) | 6 | |
| 12 | ACTROS 1845 LS | MERCEDES-BENZ ACTROS 1845 LS A060C1F1 | 0 (0%) | 6 (100%) | 6 | |
| 13 | ACTROS 1844 LS 4X2 3600 | MERCEDES-BENZ ACTROS 1844 LS 4X2 3600 | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 14 | R450 | SCANIA R450 H450OA211A1001D C5W171115 | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 15 | ACTROS 1836 | MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 930.05 | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 16 | R440 | SCANIA R440 N320 | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 17 | XF 460 FT | DAF XF 460 FT ECA205JMLRSNNKD3340H1 T | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 18 | FH | VOLVO FH N5RR3M675* C3FHA1 VTA3T | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 19 | FT XF | DAF FT XF EDA205LMLRSNNK9M340U4 TE205 | 0 (0%) | 5 (100%) | 5 | |
| 20 | XF 460 FT | DAF XF 460 FT EDF190LMLR TE195CD6ZZZ | 0 (0%) | 4 (100%) | 4 | |
| 21 | FH | VOLVO FH FHA3C | 0 (0%) | 4 (100%) | 4 | |
| 22 | FH | VOLVO FH N5RR3N67513XX3MNYUUA C3FHA1 | 0 (0%) | 4 (100%) | 4 | |
| 23 | ACTROS | MERCEDES-BENZ ACTROS A200 KPDM 963-0- | 0 (0%) | 4 (100%) | 4 | |
| 24 | STRALIS ACTIVE SPACE | IVECO STRALIS ACTIVE SPACE P T AS 440 | 0 (0%) | 4 (100%) | 4 | |
| 25 | FH | VOLVO FH N5RR3N67513XX3M5TUUA C3FHA1 | 0 (0%) | 4 (100%) | 4 |
Registrace vozidel v roce 2017
Na této stránce najdete detailní statistiky registrací vozidel v České republice za rok 2017. Data pocházejí z oficiálních statistik Ministerstva dopravy České republiky.
V roce 2017 bylo registrováno celkem 1 833 vozidel, z toho 0 nových a 1 833 ojetých.
Nejčastěji registrovanou značkou v roce 2017 byla FH s 126 vozidly.
Nejvíce vozidel bylo registrováno v měsíci Březen, kdy bylo zaregistrováno 196 vozidel.