Statistiky registrací vozidel - Rok 2026
Filtrováno pro kategorii: L33 (L33)
Zrušit filtr
Filtrováno pro: Pouze ojetá vozidla
Celkem vozidel
1 455
Počet značek
28
Statistika podle měsíců
Nejprodávanější modely
| # | Značka | Model | Nové | Ojeté | Celkem | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BMW | R 1300 GS | 0 (0%) | 40 (100%) | 40 | |
| 2 | BMW | R 1200 GS | 0 (0%) | 35 (100%) | 35 | |
| 3 | KTM | KTM 1290 SUPER ADVENTURE R | 0 (0%) | 26 (100%) | 26 | |
| 4 | BMW | R 1250 GS | 0 (0%) | 22 (100%) | 22 | |
| 5 | BMW | R 1250 GS ADVENTURE | 0 (0%) | 21 (100%) | 21 | |
| 6 | HONDA | CRF1000A | 0 (0%) | 20 (100%) | 20 | |
| 7 | KTM | KTM 1290 SUPER ADVENTURE S | 0 (0%) | 20 (100%) | 20 | |
| 8 | BMW | R 1200 GS ADVENTURE | 0 (0%) | 20 (100%) | 20 | |
| 9 | SUZUKI | DL1050 | 0 (0%) | 17 (100%) | 17 | |
| 10 | BMW | F 850 GS | 0 (0%) | 16 (100%) | 16 | |
| 11 | KTM | KTM 1290 SUPER DUKE R | 0 (0%) | 15 (100%) | 15 | |
| 12 | BMW | R 1300 GS ADVENTURE | 0 (0%) | 14 (100%) | 14 | |
| 13 | MOTO GUZZI | V85 TT | 0 (0%) | 14 (100%) | 14 | |
| 14 | HONDA | CRF1100A | 0 (0%) | 14 (100%) | 14 | |
| 15 | HONDA | CRF1000D | 0 (0%) | 12 (100%) | 12 | |
| 16 | TRIUMPH | TIGER 900 RALLY PRO | 0 (0%) | 12 (100%) | 12 | |
| 17 | BMW | F 750 GS | 0 (0%) | 11 (100%) | 11 | |
| 18 | KAWASAKI | Z650 | 0 (0%) | 10 (100%) | 10 | |
| 19 | HONDA | CB1000RA | 0 (0%) | 10 (100%) | 10 | |
| 20 | SUZUKI | DL650 | 0 (0%) | 10 (100%) | 10 | |
| 21 | KAWASAKI | Z900 | 0 (0%) | 10 (100%) | 10 | |
| 22 | BMW | S 1000 XR | 0 (0%) | 9 (100%) | 9 | |
| 23 | BMW | R 1200 RT | 0 (0%) | 9 (100%) | 9 | |
| 24 | TRIUMPH | STREET TRIPLE RS | 0 (0%) | 9 (100%) | 9 | |
| 25 | HONDA | CRF1100D | 0 (0%) | 9 (100%) | 9 |
Registrace vozidel v roce 2026
Na této stránce najdete detailní statistiky registrací vozidel v České republice za rok 2026. Data pocházejí z oficiálních statistik Ministerstva dopravy České republiky.
V roce 2026 bylo registrováno celkem 1 455 vozidel, z toho 0 nových a 1 455 ojetých.
Nejčastěji registrovanou značkou v roce 2026 byla BMW s 351 vozidly.
Nejvíce vozidel bylo registrováno v měsíci Březen, kdy bylo zaregistrováno 599 vozidel.