Statistiky registrací vozidel - Rok 2017
Filtrováno pro kategorii: N3G (N3G)
Zrušit filtr
Filtrováno pro: Pouze nová vozidla
Celkem vozidel
1 040
Počet značek
117
Statistika podle měsíců
| Měsíc | Nové | Ojeté | Celkem | % z celého roku | |
|---|---|---|---|---|---|
| Leden | 63 | 0 | 63 |
6.1%
|
Detail |
| Únor | 37 | 0 | 37 |
3.6%
|
Detail |
| Březen | 63 | 0 | 63 |
6.1%
|
Detail |
| Duben | 73 | 0 | 73 |
7%
|
Detail |
| Květen | 81 | 0 | 81 |
7.8%
|
Detail |
| Červen | 116 | 0 | 116 |
11.2%
|
Detail |
| Červenec | 85 | 0 | 85 |
8.2%
|
Detail |
| Srpen | 98 | 0 | 98 |
9.4%
|
Detail |
| Září | 90 | 0 | 90 |
8.7%
|
Detail |
| Říjen | 90 | 0 | 90 |
8.7%
|
Detail |
| Listopad | 108 | 0 | 108 |
10.4%
|
Detail |
| Prosinec | 136 | 0 | 136 |
13.1%
|
Detail |
Nejprodávanější modely
| # | Značka | Model | Nové | Ojeté | Celkem | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T815-731R32 26 325 6X6.1 | TATRA T815-731R32 26 325 6X6.1 T815-7 | 39 (100%) | 0 (0%) | 39 | |
| 2 | T815-7T5R31 26 325 6X6.1 | TATRA T815-7 T5R31 26 325 6x6.1 | 26 (100%) | 0 (0%) | 26 | |
| 3 | T815-231R55 20 325 4X4.2 | TATRA T815-231R55 20 325 4X4.2 231R55 | 19 (100%) | 0 (0%) | 19 | |
| 4 | P480 | SCANIA P480 EHZ P 480 CB4X4 | 17 (100%) | 0 (0%) | 17 | |
| 5 | T815-231R35 26 325 6X6.2 | TATRA T815-231R35 26 325 6X6.2 231R35 | 16 (100%) | 0 (0%) | 16 | |
| 6 | AD 380T | IVECO AD 380T ECEBXE12GD0CDS XIC1621 | 15 (100%) | 0 (0%) | 15 | |
| 7 | AROCS | MERCEDES-BENZ AROCS A090D1GBD UPBM2PN | 10 (100%) | 0 (0%) | 10 | |
| 8 | AROCS | MERCEDES-BENZ AROCS B060K2GBD* KSCM3C | 10 (100%) | 0 (0%) | 10 | |
| 9 | TGX | MAN TGX S8ACB 30X04ZBBA* L.2007.46.00 | 9 (100%) | 0 (0%) | 9 | |
| 10 | T815-7T5R31 26 325 6X6.1 | TATRA T815-7T5R31 26 325 6X6.1 T815-7 | 9 (100%) | 0 (0%) | 9 | |
| 11 | TGS | MAN TGS 7CAAA 82S01ZAAA L.2007.46.004 | 9 (100%) | 0 (0%) | 9 | |
| 12 | AD190T/W | IVECO AD190T/W BCEXXD09BD0CDN XIC1621 | 8 (100%) | 0 (0%) | 8 | |
| 13 | 8P6R33 | TATRA 8P6R33 0344AM105* I8P6R33S3* T | 8 (100%) | 0 (0%) | 8 | |
| 14 | P480 | SCANIA P480 HHZ P 480 CB6X6 | 8 (100%) | 0 (0%) | 8 | |
| 15 | 8P6R33 | TATRA 8P6R33 0390AM000 I8P6R33S3 T 15 | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 | |
| 16 | P440 | SCANIA P440 EHZ P 440 CB6X6 | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 | |
| 17 | P480 | SCANIA P480 EHZ P 480 CB6X6 | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 | |
| 18 | FM | VOLVO FM G6VV3N616 U3FMA1 VTU3R | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 | |
| 19 | AROCS | MERCEDES-BENZ AROCS 963 | 7 (100%) | 0 (0%) | 7 | |
| 20 | AROCS | MERCEDES-BENZ AROCS B140K2GBD UPBM3AN | 6 (100%) | 0 (0%) | 6 | |
| 21 | FM | VOLVO FM G6RR3P690* U3FMA1 VTN3R | 6 (100%) | 0 (0%) | 6 | |
| 22 | P440 | SCANIA P440 EHZ P 440 CB4X4 | 6 (100%) | 0 (0%) | 6 | |
| 23 | TGS | MAN TGS 1FAAB 37S01ZBBB L.2007.46.006 | 5 (100%) | 0 (0%) | 5 | |
| 24 | 8P6N23 | TATRA 8P6N23 03900A204* C8P6N23S2* T | 5 (100%) | 0 (0%) | 5 | |
| 25 | 8P6R33 | TATRA 8P6R33 0390AM105* I8P6R33S3* T | 5 (100%) | 0 (0%) | 5 |
Registrace vozidel v roce 2017
Na této stránce najdete detailní statistiky registrací vozidel v České republice za rok 2017. Data pocházejí z oficiálních statistik Ministerstva dopravy České republiky.
V roce 2017 bylo registrováno celkem 1 040 vozidel, z toho 1 040 nových a 0 ojetých.
Nejčastěji registrovanou značkou v roce 2017 byla AROCS s 152 vozidly.
Nejvíce vozidel bylo registrováno v měsíci Prosinec, kdy bylo zaregistrováno 136 vozidel.